Fotky, které chcete vložit do aukce v rámci akce "Taverna druhým":

1. Vložte do aukce
2. Úpravte
3. Vytiskněte nebo nechte vytisknout
4. Předejte pořadatelůmAd 1. Vložení fotografie do aukce

Do aukční nabídky se vkládají zmenšeniny fotografií o velikosti delší strany max. 800 pixelů a velikosti max. 300 kb. Fotky vložte do aukce co nejdříve, jednak proto, abyste navnadili případné kupce, jednak proto, že tím velmi usnadníte práci těm, kteří pro vás budou fotky tisknout a připravovat výstavku.

Máte-li pochybnosti o tom, které fotky vybrat, máte poslední možnost poradit se ve Vlašimi, bezprostředně po workshopu už by fotky měly být v aukci vidět.

Do aukční nabídky vstupte na adrese http://www.albumfotek.cz/ za pomoci uživatelského jména (loginu) a hesla, která pošlu všem autorům do pošty.
Dále pak:
- vyberte "Upravit již vytvořenou fotogalerii"
- vyberte "Taverna druhým"
- pomocí nabídky "Vložit do galerie fotky" vložte zmenšeniny fotek, které chcete dát do aukce
- v seznamu "Fotky v galerii" (dole na vkládácí stránce) najděte podle čísla svoji fotku a klikněte na vedlejší odkaz "Podrobnosti"
- do chlívku "Váš komentář fotky:" zapište informace o fotce, tj. název fotky, velikost/fotmát fotky, nick autora nebo jeho občanské jméno a navrhovanou vyvolávací cenu v Kč (např. "Most v Rounici nad Labem - A4 - autor Lampář - 150 Kč") a informace uložte kliknutím na tlačítko "Uložit změny". Informace doplňte postupně pro všechny své fotky
- výsledek (jak ho uvidí účastníci aukce) si můžete prohlédnout na této adrese (heslo "taverna").


Ad 2. Úprava fotografií

Fotografii upravte podle svých představ a připravte pro tisk. Pokud to dělat nechcete/neumíte, zašlete mi je, pokud jste to ještě neudělali, v co největším rozlišení. Využijte při tom úložné prostory např. na Uschovna.cz nebo jiného podobného úložiště.


Ad 3. Tisk fotografií

Fotky se tisknou ve formátu A4, tj. buď 297*210 mm nebo 30*20 cm. Můžete i větší, dobročinnosti se meze nekladou :-))

Máte tři možnosti vytištění:
- vytisknout si fotky sami
- nechat si je vytisknout, např. ve fotolabu
- požádat mě nejpozději do 20.10.2008, abych vám fotky vytiskl. Budu je tisknout po setkání ve Vlašimi, a to za 32,- Kč za kus (nezapomeňte cenu započítat do aukčí ceny fotky) a budu při tom potřebovat jednoho nebo dva pomocníky (nehlašte se, prosím, všichni).


Ad 4. Předání fotek pořadatelům

Fotky, které budu tisknout také pořadatelům předám. Fotky, jejichž tisk budete zajišťovat sami, předejte, prosím mě do 27.10.2008 anebo je předejte na místo, kde se bude konat akce "Taverna druhým" (Písecká brána na Hradčanech, naprotí přes ulici renezenčnímu letohrádku královnxy Anny), a to nejpozději tři hodiny před zahájením akce, tj. do 14 hodin.

Prosím, termín dodržte, fotky se musí vybavit popiskami a závěsy, aby se daly vystavit, bude nemožné to se všemi provést na poslední chvíli.

© This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - Langweil.info «» Prago.info